Personel - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Bielsko-Biała
Umów się na wizytę

Personel

 

Absolwentka studiów inżynierskich i magisterskich Politechniki Ślaskiej na kierunku  “Biotechnologia” oraz studiów podyplomowych na Śląskim Uniwersytecie Medycznym  z zakresu “Żywienie człowieka w zdrowiu i chorobie”.  Specjalista do spraw żywienia w sporcie. Uczestniczka wielu szkoleń oraz konferencji m.in. dotyczących problemów hormonalnych niepłodności, diety u kobiet ciężarnych oraz diet wegetariańskich. Stale poszerzająca swoją wiedzę z zakresu dietetyki, żywienia oraz zdrowego stylu życia. Od ponad 9 lat specjalizuje się w leczeniu nadwagi i otyłości oraz planowaniu żywienia w różnych jednostkach chorobowych.

Zdecydowana przeciwniczka stosowania radykalnych i nieracjonalnych diet, uczących nieprawidłowych nawyków żywieniowych. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, przygotowując plan żywieniowy oparty na dokładnym wywiadzie i zapewniający proste oraz smaczne posiłki.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta, u swoich podopiecznych stara się nie tyko wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe ale także higieniczny tryb życia. W pracy z pacjentem przede wszystkim stawia na spokojną rozmowę i dobry, miły kontakt, co pozwala jej dokładnie zrozumieć potrzeby oraz problemy podopiecznych. Dietetyk który stara się nie tylko leczyć objawy ale przede wszystkim dotrzeć do przyczyny powstałego problemu.Prywatnie miłośniczka gotowania, pieszych wycieczek, zwierząt oraz jogi. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii i zaangażowania. Swoją pozytywną ciepłą energią stara się zarażać swoich pacjentów.

 Przyjmuje:

Poniedziałek: 8-18

Wtorek: 6-16

Środa: 10-20

Czwartek: 10-20

 

Absolwentka studiów  w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka . Specjalizująca się w edukacji żywieniowej, suplementacji i ziołolecznictwie. Dietetyk zajmujący się wszystkimi chorobami dietozależnymi m.in. otyłością, cukrzyca , chorobami sercowo-naczyniowymi, problemami hormonalnymi oraz dieta w płodności.

Interesuje się ziołami i ich wpływem na różne choroby cywilizacyjne .Zwolenniczka prawidłowego i racjonalnego sposobu odżywienia opartym na rzetelnych publikacjach naukowych. Przeciwniczka diet eksperymentalnych oraz niskokalorycznych i niedoborowych w składniki odżywcze. W pracy dietetyka najbardziej podoba się jej kontakt z ludźmi i niesienie pomocy dla każdego potrzebującego wsparcia w dążeniu do osiągnięcia swoich celów .

Jej motto to : „wszystko jest dla ludzi”. Prywatnie mama 5 latka – niejadka, na co dzień starająca się przemycić do diety dziecka jak najwięcej składników odżywczych dlatego rozumie wszystkie mamy martwiące się ze ich pociechy nie chcą jeść.

Przyjmuje:

Wtorek: 12-20

Środa: 6-14

Czwartek: 6-14

Piątek: 8-18

Sobota: 8-14

 

 

Pani dietetyk bardzo mi pomogła z ustaleniem odpowiedniego dla mnie jadłospisu przy moim problemie z tarczycą, a przy okazji udało mi się zrzucić parę kilo. Serdecznie polecam!

Aneta

Najlepszy dietetyk w Bielsku-pani Barbara z Projektu Zdrowia. Byłam już u różnych dietetyków, stosowałam różne diety, ale dopiero pani Barbara zmobilizowała mnie do skutecznej walki o niższą wagę. Wcześniej często po 2-3 tygodniach rzucałam dietę w kąt. Cotygodniowe konsultację z panią dietetyk to było to czego potrzebowałam-dyscypliny, dobrego słowa i zrozumienia.

Kasia

Dzięki PZ Bielsko-Biała udało mi się schudnąć 10 kilogramów w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam wszystkim panią Basię-dietetyka z powołania, który słucha, pomaga, motywuje…i zawsze wita z uśmiechem na twarzy 🙂

Olka

Bardzo dziękuje za profesjonalne podejście do mojego problemu i całą opiekę dietetyczną jaką zostałam otoczona w Projekcie Zdrowie w Bielsku-Białej. Dzięki Wam czuję że osiągnę swój cel!

Grażyna
księgowa

Dzięki pomocy pani Barbary udało mi się schudnąć nadprogramowe kilogramy które pozostały mi po ciąży. Całym sercem polecam panią dietetyk, dzięki której znów czuję się dobrze w swoim ciele.

Magda
sprzedawca

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy